JoomlaLock.com All4Share.net

Придбати міні-альбом "Перша хвиля" можна тут:


googleplay256 itunes256 spotify256 deezer256

Інтерв'ю на радіо.

 

30 жовтня 2018р. Радіо "Промінь". "Ранкове шоу РанокПРО".

У ранковому шоу РанокПРО - співачка Іванка Червінська.


17 січня 2018р. Радіо "ЕраФМ". "Культурний простір".

Як реалізується мрія співати, чи завжди в цьому прагненні допомагає музична освіта, як віднайти та проявити себе. Нова пісня! Ведуча - Лідія Карпенко.


03 січня 2018р. Радіо "Голос Києва. "Акцент".

Про творчість, про альбом колискових і про колядки: Іванка Червінська та ведуча Злата-Зоряна Паламарчук.


12 липня 2017р. НТРКУ. Третій канал. "Гармонія контрастів".

Разом з ведучою Інною Хацько, Іванка Червінська та Геннадій Бондар розповідають про новий альбом, подальші плани та презентують нову пісню.


25 травня 2017р. Радіо "Країна ФМ". "Слухоманія".

Презентація міні-альбому "Перша хвиля" у програмі Слухоманія на радіо "Країна ФМ". © FDR Media, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


11 березня 2017р. Радіо "Промінь". "Батьківська година".

Година музики. Українська етно співачка Іванка Червінська розповідає про дитинство, мрії та виховання. Ведуча - Ірина Коваль.


28 жовтня 2016р. Радіо "Промінь". "Культ особи".

Радіо-презентація арт-буку "Скриня. Речі сили", співавтором якої є письменниця Ярина Винницька, а "голосом" - співачка Іванка Червінська. Ведучі Ольга Бабчук та Ярина Скуратівська.


14 травня 2016р. Радіо "Хвиля Колорадо".

Інтерв'ю Іванки для української громади штату Колорадо - коротко про себе, українські пісні та участь у проекті Голос країни.


22 квітня 2016р. Радіо "ЕраФМ". "Культурний простір".

Інтерв'ю Усеїна Бекірова, Діми Коровіна та Іванки Червінської стосовно виходу альбому "Taterrium" та концерту у клубі "Atlas". Ведучий - Ігор Козак.


10 серпня 2015р. Радіо "Культура". "Гармонія контрастів".

Ведуча програми Інна Хацько та її гостя Іванка Червінська розмовляють про творчий шлях Іванки, її діяльність у гурті ShockolaD та власний сольний проект.


20 липня 2015р. Радіо "Промінь". "Культ особи".

Ведучі Ольга Бабчук та Ярина Скуратівська розпитують про цікаві та смішні моменти у житті, враження та вподабання, роль української музики у творчості Іванки.


07 травня 2015р. НТРКУ. Перший канал. "Український вимір".

У програмі "Український вимір" Роман Коляда та Іванка Червінська розмовляють про музику, творчість, українську пісню, гурт "ShockolaD" та проект Jazz Kolo.